Nu flyttar vi till obos.se! Under juni kommer våra bostadsprojekt flyttas till obos.se och under den här tiden kan det saknas sidor eller förekomma felaktiga länkningar här på oboskarnhem.se. Se kommande projekt och bostäder till salu på obos.se.

OBOS Kärnhem ledningsgrupp

Malin Svensson

VD

E-post: malin.svensson@oboskarnhem.se
Tel: 0470-79 98 75

Kontakta Malin

ViceVd och Teknisk chef

Peder Edman

E-post: peder.edman@oboskarnhem.se
Tel: 0470-79 98 91

Kontakta Peder

Marknadschef

Anna Maria Lingmerth

Presskontakt
E-post: aml@oboskarnhem.se
Tel: 0470-79 98 74

Kontakta Anna Maria

Ekonomichef

Viktor Pilemyr

E-post: viktor.pilemyr@oboskarnhem.se

Tel: 0470-79 98 75

Affärsutvecklingschef

Lina Brantemark

E-post: lina.brantemark@oboskarnhem.se
Tel: 08-68 40 60 65

Försäljningschef

Emil Kroll

E-post: emil.kroll@oboskarnhem.se
Tel: 0470-77 59 50

Projektutvecklingschef

Eva-Lena Nordek

E-post: eva-lena.nordek@oboskarnhem.se
Tel: 0470-79 98 78

Platschef Prefab

Per Krantz

E-post: peder.krantz@oboskarnhem.se
Tel: 0382-925 81