Välkommen till oss på OBOS Kärnhem.

Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss

OBOS Kärnhem, Box 217 351 05 Växjö Telefonnummer växel: 0470-79 98 90

Ledningsgrupp

VD

Malin Svensson

0470-79 98 95

malin.svensson@oboskarnhem.se

Marknadschef

Anna Maria Lingmerth

0470-79 98 74

anna-maria.lingmerth@oboskarnhem.se

Chef Teknik, Projekt, Miljö

Peder Edman

0470-79 98 91

peder.edman@oboskarnhem.se

AFFÄRSUTVECKLINGSCHEF

Lina Brantemark

08-68 40 60 65

lina.brantemark@oboskarnhem.se

PROJEKTUTVECKLINGSCHEF

Eva-Lena Nordek

0470-79 98 78

eva-lena.nordek@oboskarnhem.se

PLATSCHEF KÄRNHEM PREFAB

Per Krantz

0382-925 81

per.krantz@oboskarnhem.se

EKONOMICHEF

Magnus Petersson

0470-75 99 63

magnus.petersson@oboskarnhem.se

Felanmälan

Klicka här för att göra en felanmälan
Gör en felanmälan