Välkommen till OBOS Kärnhem

Huvudkontor

VD

Malin Svensson

0470-79 98 95

malin.svensson@oboskarnhem.se

Reception och ekonomi

Sara Liljedahl

0470-79 98 90

sara.liljedahl@oboskarnhem.se

Chef för Teknik, Projekt och Miljö

Peder Edman

0470-79 98 91

peder.edman@oboskarnhem.se

Marknad

Marknadschef

Anna Maria Lingmerth

0470-79 98 74

anna-maria.lingmerth@oboskarnhem.se

KUNDANSVARIG

Stina Gyllensten

0470-79 98 72

stina.gyllensten@oboskarnhem.se

KUNDANSVARIG

Therese Jacobsson

0470-79 98 76

therese.jacobsson@oboskarnhem.se

KUNDANSVARIG

Camilla Fors

0470-75 99 64

camilla.fors@oboskarnhem.se

Eftermarknad

EFTERMARKNADSANSVARIG

Karl-Johan Hilding

0470-79 98 70

karl-johan.hilding@oboskarnhem.se

EFTERMARKNADSANSVARIG

Charlotte Hilmersson

0470-79 98 79

charlotte.hilmersson@oboskarnhem.se

EFTERMARKNADSANSVARIG

Stefan Wåhlstrand

0470-75 99 68

stefan.wahlstrand@oboskarnhem.se

Projektledning

PROJEKTCHEF

Tobias Johansson

0470-79 98 75

tobias.johansson@oboskarnhem.se

Projektledare

Johan Lindell

0470-79 98 93

johan.lindell@oboskarnhem.se

PROJEKTLEDARE

Tomas Sjödin

08-68 40 60 61

tomas.sjodin@oboskarnhem.se

PROJEKTLEDARE

Max Gröndahl

0470-79 98 99

max.grondahl@oboskarnhem.se

Projektledare

Mikael Timmas

08-68 40 60 62

mikael.timmas@oboskarnhem.se

PROJEKTLEDARE

Jessica Gummesson

0470-79 98 71

jessica.gummesson@oboskarnhem.se

Projektledare

Thomas Donderer

013-474 27 52

thomas.donderer@oboskarnhem.se

Projektledare

Ruben Pereira

0470- 75 99 69

Ruben.pereira@oboskarnhem.se

Ekonomi

EKONOMICHEF

Magnus Petersson

0470-75 99 63

magnus.petersson@oboskarnhem.se

ADMINISTRATÖR EKONOMI OCH AFFÄRSUTVECKLING

Linnéa Solman

0470-75 99 65

linnea.solman@oboskarnhem.se

Redovisningsansvarig

Annette Schirell

0470-79 98 77

annette.schirell@oboskarnhem.se

Produktion

PLATSCHEF KÄRNHEM PREFAB

Per Krantz

0382-925 81

per.krantz@oboskarnhem.se

Produktionschef

Peder Krantz

0382-925 82

peder.krantz@oboskarnhem.se

Monteringsritare

Martin Svensson

0382-925 84

martin.svensson@oboskarnhem.se

Materialadministratör

Charlotte Romé

0382-925 85

charlotte.rome@oboskarnhem.se

Materialadministratör (Föräldraledig)

Emma Collén

0382-925 87

emma.collen@oboskarnhem.se

Projektutveckling

AFFÄRSUTVECKLINGSCHEF

Eva-Lena Nordek

0470-79 98 78

eva-lena.nordek@oboskarnhem.se

Affärsutvecklare

Marie Ericsson

0470-75 99 60

marie.ericsson@oboskarnhem.se

Affärsutvecklare

Magnus Johansson

013-474 27 51

magnus.johansson@oboskarnhem.se

Projektutvecklare

Matilda Ekholm

0470-75 99 66

matilda.ekholm@oboskarnhem.se

PROJEKTUTVECKLARE

Annie Malmqvist

0470-79 98 98

annie.malmqvist@oboskarnhem.se

Projektutvecklare

Jonas Fransson

0470-75 99 67

jonas.fransson@oboskarnhem.se

Felanmälan

Klicka här för att göra en felanmälan
Gör en felanmälan